E-sport

Jak to się zaczęło?

Moja przygoda z grami zaczęła się bardzo wcześnie, pierwsze tytuły ogrywałem już mając 3 lata. Wtedy sprawiało mi to ogromną przyjemność, mogłem poczuć się jakbym był w innym świecie, mimo że tamtejsze gry nie wyglądały dobrze (oczywiście w porównaniu z dzisiejszymi, wtedy to było cudo). Styczność z rywalizacją on-line miałem jednak dopiero kilka lat później, mniej więcej w okolicach 2005 roku, kiedy pierwszy raz zagrałem w Counter-Strike'a u mojego kuzyna. Wtedy niezbyt mi się to spodobało, większą frajdę sprawiały mi gry sportowe takie jak FIFA, NHL i NBA. Dopiero na przełomie 2008 i 2009 roku wróciłem do Counter-Strike'a i od tego czasu miałem jeden cel - stawać się coraz lepszym. Dzięki temu, po kilku latach gry oraz przejściu na nową grę z serii (tj. Counter Strike: Global Offensive) mogłem się sprawdzić grając z lepszymi. Na pierwsze turnieje LANowe zacząłem jeździć w 2016 roku, jednak niezbyt wiele udało nam się wtedy osiągnąć (graliśmy mixem, nie mieliśmy więc dużych ambicji), dopiero w 2018 roku dołączyłem do Worst Internet (baljs, zdk, meset, demho, whiskeyo, mini - coach), a po pokazaniu się na scenie dołączyliśmy do GROM Clanu. Nasza wspólna gra toczyła się przez kilka miesięcy, a następnie w pokojowych relacjach się rozeszliśmy, jednak przy grze zostałem do teraz.

Moje osiągnięcia

Jako gracz w 2016 roku zająłem 5-8 miejsce na Winter LAN Party Dzierżoniów, 17-32 miejsce na Nyskiej Arenie Gier, 5-8 miejsce na Świdnica LAN Party oraz 3-4 miejsce na LAN Party Pieszyce.
W 2017 roku 9-16 miejsce na Płock Electronic League.
W 2018 roku: 2 miejsce w ESEA Mistrzostwach Polski, playoffy ESEA Intermediate (s28), wystep w CEVO Main, wygrane kwalifikacje do GG League w Łodzi w 2018 oraz występ na turnieju offline (zajęliśmy 5-8 miejsce), dostanie się na finały offline na Cracow Game Days (zajęlismy 3/4 miejsce), wygranie LANa ESCA GL w Tarnowskich Górach, w kolejnym sezonie zajęlismy drugie miejsce, następnie 5-8 miejsce na Let's Play Częstochowa (niestety odpadliśmy na PACT z wynikiem 2:1), jako coach EFBIJAJ wejście do PLE Dywizji Mistrzowskiej.

Zdjęcia z turniejów

Kielce KPT 2018 GG League Łódź 2018 ESCA GL Tarnowskie Góry Season 1 2018